Loading…

Naprawa Jachtów, Serwis Motorówek i Skuterów Wodnych

Mechanik do Sprzętów Wodnych w Warszawie
Mechanik - Kontakt
Naprawa łodzi Wrocław, Warszawa, Kraków

Naprawa łodzi Wrocław

Naprawa łodzi Wrocław, serwis i tania naprawa łodzi Wrocław.

Pełna naprawa oraz serwis motorówek jachtów oraz wszelkiego typu urządzeń które pływają nasza firma serwisuje naprawia skutery wodne łodzie motorowe pontony motorowe oraz wszystko praktycznie co pływa w morzu oraz na rzece w Polsce oraz za granicą.

Uwaga: Nasza firma mieści się w Warszawie!

Naprawa Jachtów – Serwis i Naprawa Skuterów wodnych, Obsługa motorówek i sprzętów wodnych

733 056 944

Nasza firma od wielu lat zajmuje się bardzo nowoczesną technologią Jesteśmy firmą która działa w Warszawie i na tej podstawie możemy stwierdzić że jesteśmy największą warszawską firmą która naprawia serwisuje oraz diagnozuje jachty włącznie z silnikami oraz z podzespołami do jachtów oraz do motorówek.

Naprawa Jachtów i Skuterów wodnych Warszawa, Kraków, Wrocław – Naprawa Motorówek, Umów wizitę z naszą firmą z Warszawy wysoka jakość usługi.


NAPRAWA JACHTÓW & SERWIS MOTORÓWEK, NAPRAWA SKUTERÓW WODNYCH WARSZAWA

Masz Pytania?

Zadzwoń do Naszego Biura!

SERWIS JACHTU, NAPRAWA MOTORÓWKI, SERWIS SKUTERÓW WODNYCH

Tel: (+48) 570 933 114

Business Tour otworzyliśmy wiele lat temu polega na bardzo skutecznym podejściu do klienta Staramy się bardzo dobrze podchodzić do naprawy z nowoczesnej technologii Jesteśmy z zapalonymi elektrykami i elektronika mi oraz oczywiście odpowiednimi ludźmi którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w naprawie jachtów oraz motorówek nie tylko w Warszawie w Krakowie i Gdańsku Poznaniu lub we Wrocławiu ale także w innych miastach w Polsce.

Naprawa łodzi Wrocław
Naprawa łodzi Wrocław

Każdy klient który trafia do naszej firmy ma możliwość naprawy swojego nowoczesnego jachtu ponieważ posiadamy wiele lat doświadczenia w nowoczesnej technologii naprawy motorówek oraz jachtów w Warszawie możemy zaoferować państwu wszystkie możliwości zaczynając od naprawy silnika jachtu lub motorówki kończąc na nowoczesnej technologii naprawy skutera wodnego.

Serwis który Oferujemy państwu jest bardzo nowoczesny wszyscy nasi klienci przyjeżdżają do nas po to aby naprawiać swój sprzęt wodny i naprawiamy go naprawdę z pasją mamy Mechaników elektryków oraz ludzi którzy naprawdę dobrze znają się na mechanice oraz serwisie nowoczesnych sprzętów pływających motorówek oraz jachtów.

Nasza firma oferuje fakt bardzo dogodny serwis. Posiadamy własny warsztat którym jesteśmy w stanie sprawdzić i diagnozować państwa jacht sprawdzamy burty sprawdzamy silniki i sprawdzamy wszystkie elementy zewnątrz motorówki jeżeli taka do nas przyjedzie lub łodzi motorowej oraz zewnątrz jachtu.

Biznes który prowadzimy dla państwa naprawdę konkretny izotermy dla każdego klienta a w szczególności jeżeli mówimy tutaj o klientach którzy są klientami klasy premium.

W momencie kiedy przyjedziecie państwo do naszego warsztatu będziecie mieli 100% możliwości i współpracy z naszą firmą jesteśmy odpowiedzialnymi ludźmi którzy wiedzą jak trudno jest naprawić i serwisować jacht oraz motorówkę.

Naprawa łodzi Wrocław, Warszawa, Kraków – Serwis yachtów

Każdy klient który trafia na naszą stronę internetową z góry zakłada że jesteśmy odpowiednio firmą która będzie w stanie w pełni serwisować naprawiać oraz diagnozować wszystkie elementy w jachtach oraz serwisować wszystkie elementy oraz nowoczesne podzespoły w takich rzeczach jak motorówka jachtu lub skuter wodny Staramy się bardzo dobrze podchodzić do każdego klienta zlecenia które przyjmujemy są w naszym warsztacie jachtów oraz serwisie nowoczesnych motorówek bardzo skrupulatnie zapisywane w momencie kiedy będziecie już raz serwisować swój jacht lub twoją motorówkę u nas będziecie mieli możliwość bezpośredniego powrotu do nas i my będziemy mieli wszystkie elementy oraz między innymi po zapisywane takie rzeczy jak wymiana silnika lub wymiana elektroniki w jachcie lub w motorówce.

Bardzo serdecznie zapraszamy każdego klienta czekamy na państwa telefony i mamy nadzieję do zobaczenia w naszym warsztacie jeżeli potrzebujecie pomocy żebyśmy przyjechali i odebrali od państwa motorówkę lub jacht nie ma problemu. Jesteśmy otwarci na bezpośrednią współpracę zawsze będziemy starali się podchodzić do tematu bardzo skrupulatnie i rzetelnie i jesteśmy firmą która od wielu lat zaczyna działać na polskim rynku wcześniej działaliśmy na zagranicznych rynkach między innymi w takich miastach jak Dubaj Londyn oraz Nowy Jork. 

Naprawa łodzi Wrocław, Warszawa, Kraków – Serwis Jachtów

oferuje kompleksową usługę zarządzania superjachtami na całym świecie.

Nasz zespół ekspertów dba o to, aby Twój jacht był zawsze prawidłowo i sprawnie zarządzany, a kapitan i załoga otrzymywali odpowiednie wsparcie do wykonywania swoich zadań.

Klienci naszej firmy oraz Management korzystają z naszego światowej klasy zespołu, butikowej oferty, potężnych narzędzi wsparcia, globalnej sieci i ogromnej wewnętrznej puli zasobów. Możesz być pewien, że ty i twój jacht będziecie w najlepszych możliwych rękach.

ZESPÓŁ KLASY ŚWIATOWEJ

Nasz zespół ds. Zarządzania jachtami składa się z ekspertów w swojej dziedzinie, w tym byłych kapitanów i inżynierów, z długoletnim doświadczeniem w branży supersacht. Oprócz solidnego doświadczenia zawodowego nasz zespół specjalizuje się w sytuacyjnym podejściu do żądań i wymagań, umożliwiając im dostarczanie optymalnych wyników przy maksymalnej wydajności we wszystkich aspektach zarządzania jachtem.

ZAUFANIE I PRACA ZESPOŁOWA

Jachty naszych klientów traktujemy jak nasze własne. Pracujemy dla Ciebie

Nasz zespół dba o to, aby każdy jacht działał w sposób opłacalny i wydajny, jednocześnie dbając o doskonałe relacje z kapitanami i załogami. Wspieramy i uzupełniamy kapitana i nie zarządzamy mikro, ponieważ przynosi to tylko efekt przeciwny do zamierzonego. W IYC mocno wierzymy w wartość pracy zespołowej. Nasz zespół ds. Zarządzania jachtami ściśle współpracuje z naszymi innymi wewnętrznymi zespołami, w tym ze sprzedażą, czarterowaniem, ubezpieczeniami, usługami agencyjnymi i rozmieszczaniem załóg. To pozwala nam mieć doskonały wgląd w ogólne wymagania operacyjne każdego jachtu, jednocześnie wykorzystując nasze silne połączenia i wiedzę specjalistyczną w branży.

OFERTA NA MIARĘ

Nasza oferta zarządzania jest zawsze dostosowana do indywidualnego klienta; nie ma jednego uniwersalnego pakietu. Rozumiemy, że żaden właściciel, jacht ani program nie są tacy sami. Jesteśmy zawsze pod ręką, aby pomóc, z krótkim czasem reakcji. Dzięki elastycznemu ukierunkowaniu na klienta, IYC Management zapewnia osobistą usługę i szybko zyska dogłębne zrozumienie twojego jachtu i jego wymagań.

ROZSZERZONY BASEN ZASOBÓW

IYC może korzystać z naszej ogromnej puli zasobów, aby zapewnić niezrównane wsparcie naszym klientom zarządzającym. Obejmuje to nasze autorskie oprogramowanie zarządzające BLUE; nasza globalna sieć biur i personelu; oraz długotrwałe relacje z wiodącymi ubezpieczycielami, flagą i klasą, prawnikami morskimi oraz pośrednikami / zarządem lotnictwa i nieruchomości.

GLOBALNE OPERACJE

Zespół zarządzający IYC monitoruje w czasie rzeczywistym wszystkie zarządzane jachty za pośrednictwem naszego centrum obsługi floty z naszego biura w centrum jachtowym w Fort Lauderdale. Fleet Operations Center jest wzorowane na liniach wycieczkowych i systemach reagowania kryzysowego i ma wiele zalet, w tym zgodność w czasie rzeczywistym, wiedzę w czasie rzeczywistym i całodobową pomoc techniczną.

USŁUGI

Oto przegląd wszystkich kluczowych usług oferowanych przez IYC Management.
Z przyjemnością przygotujemy indywidualną propozycję zarządzania dla twojego jachtu.

ZARZĄDZANIE ZGODNOŚCIĄ

Dzięki setkom przepisów przestrzeganie ogromnej różnorodności wymagań dotyczących zgodności jest czasochłonne i czasami może być przytłaczające. Reguły i przepisy są egzekwowane przez flagę i klasę, a nieprawidłowe zarządzanie lub niewystarczająca zgodność mogą mieć poważne konsekwencje.

Nadzorujemy skomplikowane przepisy dotyczące zgodności, zapewniając bezproblemową obsługę Twojego jachtu. Nasz zespół współpracuje z organizacjami flagowymi i klasowymi, ściśle monitoruje przepisy na wszystkich polach rejsowych i zapewnia bezpośrednie wsparcie kapitanowi i załodze, aby upewnić się, że jacht jest zawsze zgodny i że dokumenty są aktualne.

Korzystanie z usług zarządzania zgodnością IYC ma wiele zalet dla twojego statku. Obejmują one płynniejsze audyty i ankiety, szczegółowe przygotowanie ankiet, zmniejszoną odpowiedzialność za zgodność i roszczenia prawne załogi oraz znacznie niższą szansę zatrzymania / opóźnień przez władze.

Przede wszystkim znacznie upraszczamy zgodność i zapewniamy, że jacht nigdy nie będzie przeszkadzany przez przeglądy lub inspekcje.

Nasza firma Naprawa jachtu, specializuje się w usłudze obłsugi serwisu łodzi motorowcy a więc Naprawa Jachtów jest naszą główną usługą serwisową a Naprawa Łodzi jest naszą pasją zapraszamy bardzo serdecznie do skorzystania z naszego warsztatu.

NAPRAWA ŁODZI WROCŁAW - <a href=Serwis Jachtów i Motorówek, Pełna obsługa, oferujemy pełen serwis naprawy silnika, kadałuba, awarji łodzi motorowych.”/>
NAPRAWA ŁODZI WROCŁAW – Serwis Jachtów i Motorówek, Pełna obsługa, oferujemy pełen serwis naprawy silnika, kadałuba, awarji łodzi motorowych.

ZARZĄDZANIE TECHNICZNE

Wsparcie techniczne w zakresie zarządzania obejmuje wszystkie aspekty operacji technicznych jachtu – codzienne zapytania, planowanie stoczni lub nowe budownictwo. Obejmuje to przegląd specyfikacji nowych konstrukcji i remontów oraz pomoc w negocjowaniu umów (w tym stoczni, doku i gwarancji), zawsze koncentrując się na zapewnieniu jak największej oszczędności dla klienta. W trakcie tego procesu jesteśmy w stanie korzystać z naszej sieci zasobów wiedzy technicznej, w tym w razie potrzeby koordynować logistykę kryzysową.

Korzyści obejmują:

ISTOTNE OSZCZĘDNOŚCI

Współpracując z wieloma dostawcami partnerskimi, możemy zapewnić znaczne rabaty i zarządzać wszystkimi negocjacjami. Zapewnimy również, że przestoje jachtów będą ograniczone do minimum, dzięki czemu Twój statek będzie jak najmniej wyłączony z działania.

GŁADKIE PROJEKTY

Korzystanie z eksperta ds. Zarządzania gwarantuje, że wszystkie projekty przebiegają sprawnie i szybko, zapewniając wyjątkowy nadzór projektu za mniej niż koszty kierownika projektu. Możemy skorzystać z szerokiej wiedzy naszej grupy ekspertów i opracować kreatywne i opłacalne rozwiązania każdego wyzwania.

Kokpit Marty Ann NAPRAWA ŁODZI WROCŁAW - <a href=Serwis Jachtów i Motorówek, Pełna obsługa, oferujemy pełen serwis naprawy silnika, kadałuba, awarji łodzi motorowych.”/>
NAPRAWA ŁODZI Warszawa, Kraków, Gdańsk – Serwis Jachtów i Motorówek, Pełna obsługa, oferujemy pełen serwis naprawy silnika, kadałuba, awarji łodzi motorowych.

ZARZĄDZANIE FINANSAMI

Dobre zarządzanie finansami nie powinno oznaczać żadnych niespodzianek. Przez cały czas zapewniamy przejrzystość i przejrzystość, zapewniając przejrzysty budżet miesięczny, kwartalny i roczny. Nasze usługi obejmują analizę wydatków i wszelkich odchyleń budżetu, a my zapewniamy kontrolę nad wszystkimi wydatkami i wnioskami o wydatki.

Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych ofert zarządzania, ta usługa jest dostosowana do indywidualnego właściciela, zapewniając dostosowane do potrzeb „korporacyjne” raportowanie finansowe. Szczegółowe budżety oznaczają, że właściciele mogą być pewni, w jaki sposób obsługiwany jest ich jacht. Zadbamy o to, aby Twój jacht był sprawny, ekonomiczny i działał jak firma.

NAPRAWA ŁODZI WROCŁAW - <a href=Serwis Jachtów i Motorówek, Pełna obsługa, oferujemy pełen serwis naprawy silnika, kadałuba, awarji łodzi motorowych.”/>
NAPRAWA ŁODZI WROCŁAW – Serwis Jachtów i Motorówek, Pełna obsługa, oferujemy pełen serwis naprawy silnika, kadałuba, awarji łodzi motorowych.

ZARZĄDZANIE ADMINISTRACJĄ I ZARZĄDZANIE PŁACAMI

Dział Zarządzania Załogą IYC usuwa komplikacje, które nieuchronnie wynikają z codziennego zarządzania jachtem z załogą. Posiadanie dedykowanego i bezstronnego wsparcia dla załogi jest korzystne zarówno dla właściciela, jak i dla załogi. Nasz zespół obsługuje wszystko płynnie, dbając o całą logistykę związaną z załogą.

Świadczone przez nas usługi obejmują zarządzanie podatkami, przestrzeganie przepisów i zobowiązania medyczne załogi, a także wszelkie wymogi logistyczne, repatriacyjne i urlopowe. Zajmujemy się również wszelkimi procedurami reklamacyjnymi i wszystkimi umowami o pracę, zapewniając, że wszystkie formalności są aktualne i zgodne z prawem. Korzyści płynące z naszego działu zarządzania załogą są liczne, w tym przejmowanie kłopotów związanych z czasochłonnymi wymaganiami płacowymi i zapewnianie zerowej odpowiedzialności właściciela za zgodność załogi.

NARZĘDZIA WSPARCIA ZARZĄDZANIA: NIEBIESKI

Co to jest NIEBIESKI?

Zastrzeżone oprogramowanie IYC BLUE płynnie łączy wszystkie nasze operacje zarządzania jachtami. BLUE został opracowany wewnętrznie jako wiodące na rynku oprogramowanie wspomagające jacht i jest w 100% wyłączny dla IYC.

Dziesięciolecia naszego zespołu w zakresie dowodzenia i prowadzenia jachtów sprawiły, że opracowaliśmy NIEBIESKI system, który trzeba mieć. Łatwość użycia i prostota działania sprawiają, że NIEBIESKI jest najlepszym wyborem dla załogi, bezpieczeństwa i zarządzania dokumentami.

Jakie są zalety NIEBIESKIEGO?

W pełni dostosowane do żeglarstwa, BLUE ułatwia życie na pokładzie. Dzięki kilku warstwom inteligencji automatyzuje zadania administracyjne i wymagania dotyczące zgodności, działając jako „wirtualny menedżer jachtów”. Korzystanie z oprogramowania eliminuje ryzyko błędu ludzkiego, zwiększając spokój ducha dla wszystkich.

BLUE okazało się popularne zarówno wśród właścicieli, jak i załogi. Zwiększa wydajność, jest niezwykle prosty w obsłudze (z aplikacją na telefon do użytku w podróży) i zapewnia zgodność.

Naprawa Jachtów i Skuterów wodnych Warszawa, Kraków, Wrocław – Naprawa Motorówek, Umów wizitę z naszą firmą z Warszawy wysoka jakość usługi. NAPRAWA ŁODZI WROCŁAW – Serwis Jachtów i Motorówek, Pełna obsługa, oferujemy pełen serwis naprawy silnika, naprawa kadałuba, awarji łodzi motorowych.


NAPRAWA JACHTÓW & SERWIS MOTORÓWEK, NAPRAWA SKUTERÓW WODNYCH WARSZAWA

Masz Pytania?

Zadzwoń do Naszego Biura!

SERWIS JACHTU, NAPRAWA MOTORÓWKI, SERWIS SKUTERÓW WODNYCH

Tel: (+48) 733 056 944

Dodaj komentarz

Zadzwoń do nas!