Loading…

Naprawa Jachtów, Serwis Motorówek i Skuterów Wodnych

Mechanik do Sprzętów Wodnych w Warszawie
Mechanik - Kontakt

Naprawa JACHTÓW, Motorówek i SKUTERÓW Wodnych

NAPRAWA JACHTÓW, MOTORÓWEK I SKUTERÓW WODNYCH.

Zgłaszanie Awarii
+48 780 908 996 

Dodatkowo w ofercie naszej firmy posiadamy ponad 300 różnych usług oraz wykwalifikowanych serwisantów którzy naprawiają 7/24h, wymieniają, regenerują, serwisują sprzęt i świadczą dla was usługi budowlano remontowe, elektryki, hydrauliki, ślusarza, wymiany i naprawy bram i zamków tzw. złota rączka!

Doświadczenie: Lokalizacja Obsługiwana:Kontakt Bezpośredni
Elektryk Serwis Dom & Mieszkanie, Maszyny, Bramy, Drzwi, Naprawy SprzętówWarszawa oraz: Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Józefów 534 649 204
Elektryk Serwis Dom & Mieszkanie, Maszyny oraz serwisantWarszawa oraz: Nowy Dwór Mazowiecki, Serock, Nasielsk Legionowo, Łomianki, Marki696 697 992
Elektronik i Elektryk SamochodowyWarszawa Ursus, Ożarów Mazowiecki, Stare Babice, magdalenka Ochota, Lotnisko Chopina788 519 372
Elektryk Samochodowy i Sprzętów i Maszyn Fitness, Serwis AGD i RTV, Naprawy z dojazdem. Cała Warszawa Śródmieście, Mokotów, Wola, Praga, Żoliborz, Bielany Żerań +70km poza Warszawę!791 947 108

570 933 114

Tel: 570 933 114 oraz dojazd w okolicy Warszawa

Nowość: Ekspresowe Usługi zamawiasz usługę, nasz serwisant pracuje średnio 30min do 3h max! po serwisie płatność kartą, blikiem, sprawa załatwiona szybko i wygodnie i bez stresu, każdy nasz pracownik posiada terminal płatniczy ING.

Mobilny Mechanik Warszawa, Serwis z Dojazdem teraz Płatność Kartą, Blikiem, Telefonem lub Zegarkiem.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, naprawa jachtów i łodzi motorowych

Serwis i naprawa jachtów, jachtów i łodzi motorowych, jak każdy inny sprzęt pływający, wymaga odpowiedniej konserwacji, a przede wszystkim napraw w przypadku ich awarii. Każdy, kto ma do czynienia z tym wspaniałym sportem, wie, że awarie lub usterki są naturalne i zawsze występowały. Stały serwis i naprawy łodzi pozwalają cieszyć się jednostką przez długie lata i dbać o jej prawidłowe funkcjonowanie.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

Wszystkie łodzie są intensywnie używane od wiosny do jesieni, więc wiele elementów wymaga konserwacji lub naprawy w trakcie i po sezonie. Dobry stan techniczny naszej łodzi czy jachtu wpływa bezpośrednio na bezpieczeństwo załogi i gości. Niezależnie od tego, czy wystąpiła awaria lub uszkodzenie któregokolwiek elementu łodzi, każda usterka musi zostać szybko naprawiona przez doświadczonych i sprawdzonych profesjonalistów.

Jachty w Polsce od kilku lat służą żeglarzom i pasjonatom motorówek. Znajdujemy się w Mikołajkach – żeglarskiej stolicy Polski i mamy doświadczenie w obsłudze wszystkich typów łodzi i jachtów. Nasze zimowe hale wodniackie na Mazurach mogą zimą pomieścić kilkadziesiąt łodzi, a latem gwarantują szybki remont w bezpiecznej atmosferze. Nasi specjaliści są w stanie szybko, profesjonalnie iz pełną starannością poradzić sobie z każdym błędem i awarią. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny jachtów i łodzi motorowych.

Obejmuje naprawę i konserwację łodzi i jachtów m.in .:
Naprawa i konserwacja silników spalinowych
Wycofanie uszkodzonego jachtu do bezpiecznego portu
Naprawa uszkodzonych żagli
Naprawa lakieru jachtowego
Naprawa łodzi
Tapicerka jachtowa
Prace naprawcze i stolarskie

Serwis i naprawa jachtów motorowych i łodzi
Spośród możliwych scenariuszy, każdy kapitan łodzi musi być przygotowany na usterki związane z manipulacją, awarią silnika, a nawet uszkodzeniami i wyciekami skóry jachtu. Im szybciej dostarczymy jacht do specjalisty, tym mniejsze ryzyko dalszych uszkodzeń i pewność profesjonalnej naprawy jachtu. Wszystkie świadczone przez nas usługi naprawy jachtów i łodzi wykonujemy na miejscu w Miko كو ajki lub z dojazdem do klienta po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

<a href=NAPRAWA JACHTÓW, MOTORÓWEK I SKUTERÓW WODNYCH, Proponujemy usługi tego typu najtaniej w Polsce, Warszawa, Wrocław, Kraków.” class=”wp-image-2096″/>
SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY, NAPRAWA JACHTÓW I ŁODZI MOTOROWYCH

MGK Yachting Poland posiada wieloletnie doświadczenie na polskim rynku jako sprzedawca ekskluzywnych łodzi i jachtów motorowych. Baza biurowo-usługowa firmy zlokalizowana jest w sercu Warmii i Mazur w mieście uważanym za żeglarską stolicę Polski – Mikołajkach.

Jako wyłączny przedstawiciel najlepszego producenta jachtów motorowych w stoczni Riva oferujemy najbardziej luksusowe łodzie włoskiej Grupy Ferretti.

Oferowane przez naszą firmę łodzie i jachty pochodzą od najlepszych producentów amerykańskich i europejskich. Zapewniamy profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy popartą wieloletnim doświadczeniem. Doradzamy i wspieramy naszych klientów w wyborze odpowiedniej łodzi, aby w 100% spełniła Państwa oczekiwania. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, oferując jednocześnie najbardziej konkurencyjną cenę na rynku.


naprawa jachtów

NAPRAWA JACHTÓW, <a href=MOTORÓWEK I SKUTERÓW WODNYCH, Proponujemy usługi tego typu najtaniej w Polsce, Warszawa, Wrocław, Kraków.” class=”wp-image-2099″/>
NAPRAWA JACHTÓW w Warszawie
Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


NAPRAWY I KONSERWACJA JACHTÓW

Naprawy i konserwacji, Jachty, Do prawidłowego funkcjonowania przez wiele lat wymaga odpowiedniego sprzętu obsługowego – stałej obsługi, serwisu i napraw. Sprzęt żeglarski jest najczęściej używany podczas wakacji i wakacji, dlatego warto go sprawdzić i odpowiednio zabezpieczyć, zwłaszcza po zakończeniu sezonu. Zdarza się, że jacht wymaga naprawy w trakcie użytkowania – np. Usunięcie usterek w takielunku czy naprawa silnika. W takich przypadkach potrzebna jest profesjonalna pomoc doświadczonych specjalistów.
W Sailing House Mila dostępne są usługi m.in.naprawa i konserwacja jachtów, odpowiednie zabezpieczenia oraz ewentualne doposażenie.

Wszystkie usługi związane z naprawą, konserwacją i odnowieniem jednostek w tańszym abonamencie !!!

Dbamy o proste prace konserwacyjne, szybko usuwając usterki w Szczecinie i okolicach:

wentylator
Naprawimy wszystkie typy silników zaburtowych i stacjonarnych

Lina holownicza
Sanger jacht do portu schronienia

Lina
Wymienimy zepsuty baner

Lotka
Rozerwany żagiel naprawimy wyraźnie

Opakowanie
Naprawimy pokrowiec na jacht

Lina
Poluzujemy przewód od wentylatora

Współpracujemy z mechanikami, budowniczymi żagli, łodziami, elektroniką, nurkami i longshipami:

Przybory
Planujemy odnowić,

Organizacja rejsu
Przygotujemy kosztorys,

Koło zębate
Wykonamy niezbędną pracę,

Oko
Będziemy nadzorować,

Stopień
Zapewnimy wydanie dokumentów i zaświadczeń PRS, Urzędu Morskiego, PZŻ, PZMiNW

Palma
Mamy najlepszych wykonawców

Gwarancja
Na nasze usługi udzielamy pełnej gwarancji

Pływak
Wyeliminujemy szkodę z firmą ubezpieczeniową

Baza pod jacht
Przygotujemy dostawę każdego typu agregatu

<a href=NAPRAWA JACHTÓW, MOTORÓWEK I SKUTERÓW WODNYCH, Proponujemy usługi tego typu najtaniej w Polsce, Warszawa, Wrocław, Kraków.” class=”wp-image-2102″/>
Naprawy i konserwacja jachtów

Remonty jachtów – Tes-Yacht

Stocznia Tes Yacht w oparciu o wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji jachtów drewnianych świadczy usługi w zakresie:

Poważne naprawy jachtów żaglowych i samochodów
Naprawy kadłubów statków
Wymień i napraw pokład z drewna tekowego
Budowa kadłubów jachtów od wewnątrz
Renowacja wnętrz budynków
Renowacja i naprawa wyposażenia wnętrz
Ulepszenia wyposażenia pokładowego
Jachty żaglowe
Malowanie i renowacja konstrukcji
Oferujemy transport jednostek na plac remontowy przy realizacji zleceń w atrakcyjnych cenach.

Oferujemy również niestandardowe usługi laminowania.

NAPRAWA JACHTÓW, <a href=MOTORÓWEK I SKUTERÓW WODNYCH, Proponujemy usługi tego typu najtaniej w Polsce, Warszawa, Wrocław, Kraków.” class=”wp-image-2103″/>
REMONTY JACHTÓW – TES-YACHT

TES to marka tworzona z pasją. Pasja do żeglarstwa, zamiłowanie do wody, wiatru i przygody.

Każda jednostka tworzona pod marką TES to osobna narracja, inspirowana ideą spędzenia czasu w określony i niepowtarzalny sposób, odpowiadający indywidualnym potrzebom użytkownika. Każdy z naszych modeli jest tworzony i wykonywany tak, aby odzwierciedlać klasyczne kanony marynistycznego wzornictwa oraz bogate doświadczenie wyjątkowego projektanta, pomysłodawcy i żeglarza – założyciela marki Tomasz Siwik.

Firma powstała 40 lat temu w oparciu o budowanie pojedynczych jednostek – w oparciu o własne pomysły – i przekształcanie ich w projekty. Produkcja seryjna pojawiła się pod koniec lat 80.

W 2019 roku Tomasz Siwik przekazał firmę swoim następcom – grupie pasjonatów żeglarstwa, ale także biznesmenów, którzy wierzyli w markę TES i jej niepowtarzalny styl. Kontynuacja pracy założyciela prowadzona jest z zaangażowaniem i pasją, wykorzystując wiedzę i doświadczenie nowego zarządu firmy, która rozwija się pod skrzydłami założyciela.

Wspólne plany, wspólna praca i nowy podział obowiązków to szansa dla marki TES na dalszy rozwój, zajmując obecną pozycję na międzynarodowym rynku żeglarskim, zachowując przy tym wszystkie cechy unikalnego stylu kolejnych jednostek. Chcemy, aby TES nadal zaskakiwał rynek, a przede wszystkim żeglarzy, aby każdemu z nich dawał przyjemność korzystania z jachtu TES na ulubionym akwenie.

<a href=NAPRAWA JACHTÓW, MOTORÓWEK I SKUTERÓW WODNYCH, Proponujemy usługi tego typu najtaniej w Polsce, Warszawa, Wrocław, Kraków.” class=”wp-image-2104″/>
Tes Yacht NAPRAWA JACHTÓW, MOTORÓWEK I SKUTERÓW WODNYCH,

Nasze jachty budowane są od zawsze – od zawsze – z dbałością o jakość i poziom wykończenia.

Marka TES znana jest z trwałości naszych jednostek i ich morskich właściwości. Nasze jachty charakteryzują się wytrzymałą konstrukcją, zwrotnością i niepowtarzalnym stylem, który przykuwa uwagę.

Marka TES – obecna na rynku europejskim od kilkudziesięciu lat – wyróżnia się śmiałością pomysłów projektowych oraz funkcjonalnością.

Zawsze przemyślane i szczegółowe projekty deweloperskie oraz ergonomiczne i wygodne wyposażenie. Cechy te decydują o jakości i komforcie użytkowania każdego modelu jachtu TES.

Stosujemy niekonwencjonalne rozwiązania inżynierskie, oparte na solidnej wiedzy i szczegółowych obliczeniach doświadczonego projektanta, lubimy korzystać z produktów dynamicznego rozwoju technologii, a nasze projekty wykraczają poza aktualne trendy – i dają nowe możliwości wykorzystania modułów TES.

Takie podejście pozwoliło nam zdobyć lojalną grupę zadowolonych użytkowników.

Obecnie firma oferuje szeroką gamę sprawdzonych jachtów żaglowych oraz poszerza portfolio jachtów motorowych. Modułowe atrybuty morskie, komfort i bezpieczeństwo to główne aspekty brane pod uwagę przy konstruowaniu naszych modeli. Firma cały czas pracuje nad nowymi modelami, zwracając uwagę na to, co zawsze wyróżnia nas na tle konkurencji.

Cieszymy się, że czytasz to, będąc z nami!

Z przyjemnością oferujemy Państwu indywidualne modele naszych jachtów.

Zespół Tes Yacht

<a href=NAPRAWA JACHTÓW, MOTORÓWEK I SKUTERÓW WODNYCH, Proponujemy usługi tego typu najtaniej w Polsce, Warszawa, Wrocław, Kraków.” class=”wp-image-2106″/>
Tes Yacht – Remont Jachtów

Budowa i serwis jachtów luksusowych

Firma Odysseya Yachts s.c. zajmuje się budową i serwisem jachtów luksusowych na Wielkich Jeziorach Mazurskich. NAPRAWA JACHTÓW, MOTORÓWEK I SKUTERÓW WODNYCH,

<a href=NAPRAWA JACHTÓW, MOTORÓWEK I SKUTERÓW WODNYCH, Proponujemy usługi tego typu najtaniej w Polsce, Warszawa, Wrocław, Kraków.” class=”wp-image-2114″/>
Działanie z budową i serwisem jachtów luksusowych

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nasze jachty zaopatrują flotę do wypożyczenia dla naszej bliźniaczej firmy PerfectSail, dając przyjemność żeglowania miłośnikom sportów wodnych i ich rodzinom, a także znajdowanie nabywców wśród prywatnej firmy aramtor. Chcemy, aby jachty budowane w naszej stoczni były doskonałe pod każdym względem i dostosowane do potrzeb armatorów, dlatego samodzielnie i od podstaw wykonujemy budynki i wszelkie osprzęt ze stali nierdzewnej. W naszych halach zbudowano wiele udanych jachtów, zarówno żaglowych, jak i motorowych. W portfolio znajdują się takie jednostki jak: Cobra 33, Tes 32, Antila 33, Futura 860, Stilo 30 i wiele innych.

NAPRAWA JACHTÓW, MOTORÓWEK I SKUTERÓW WODNYCH

<a href=NAPRAWA JACHTÓW, MOTORÓWEK I SKUTERÓW WODNYCH, Proponujemy usługi tego typu najtaniej w Polsce, Warszawa, Wrocław, Kraków.” class=”wp-image-2110″/>
BUDOWA I SERWIS JACHTÓW LUKSUSOWYCH NAPRAWA JACHTÓW, MOTORÓWEK I SKUTERÓW WODNYCH,


Mazury – Napraw Jacht bezpośrednio

SERWIS MOTOROWODNY – NAPRAWA SILNIKÓW itp.. sprawdź portal na mazurach poniżej. NAPRAWA JACHTÓW, MOTORÓWEK I SKUTERÓW WODNYCH,

Serwis Jachtów Warszawa
SERWIS MOTOROWODNY – NAPRAWA SILNIKÓW

|   ŻAGLOWNIE   |   SERWIS MOTOROWODNY – NAPRAWA SILNIKÓW   |


|   USŁUGI SZKUTNICZE   |   TAPICERSTWO JACHTOWE   |


|   MOBILNY SERWIS JACHTÓW   |   ZIMOWANIE JACHTÓW   | 


|    BUDOWA JACHTÓW    |    STERNICY DO WYNAJĘCIA   |


|  OGRZEWANIE JACHTOWE  |  ELEKTRYKA I ELEKTRONIKA JACHTOWA  |


|   OKUCIA JACHTOWE   |   TRANSPORT ŁODZI I JACHTÓW   |


3M Produkcja i naprawa jachtów

Naprawa jachtów – rozwiązania w zakresie budowy, naprawy i konserwacji łodzi

Jako firma działająca na rynku produkcji i napraw jachtów od ponad 50 lat, 3M oferuje profesjonalistom różnorodną gamę produktów. Dostarczamy rozwiązania spełniające wszystkie wymagania budowy, naprawy i odnawiania łodzi, pozwalające na uzyskanie wydajnego i wysokiej jakości wykończenia.

3M oferuje szeroką gamę produktów do budowy i naprawy jachtów, które są idealne do pielęgnacji Twojej łodzi. Niezależnie od tego, czy kochasz spokojne przejażdżki kanałami, czy regaty żeglarskie, 3M ma rozwiązania dla wszystkich statków morskich. Od zabezpieczenia inwestycji po naprawę łodzi, nasze produkty do budowy i naprawy jachtów pozwolą Ci szybciej uzyskać dobrą jakość i dadzą Ci czas na cieszenie się łodzią.

Webinaria dla branży żeglarskiej
3M zaprasza na serię wykładów (webinarów) skierowanych do producentów jachtów i łodzi. Dowiesz się więcej, znajdziesz porady i wskazówki dotyczące zastosowań związanych z produkcją, konserwacją i naprawami jachtów i łodzi.


NAPRAWA JACHTÓW, MOTORÓWEK I SKUTERÓW WODNYCH, Proponujemy usługi tego typu najtaniej w Polsce, Warszawa, Wrocław, Kraków.

Serwis Jachtów Warszawa!

Potrzebujesz naprawić swoją łódź? A może tylko przygotować do sezonu, wypolerować? Zadzwoń do nas i powiedz co możemy dla Ciebie zrobić, SERWACKI to rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem z zakresu naprawy łodzi motorowych oraz samochodów.

Potrzebujesz naprawić swoją łódź Serwacki
Potrzebujesz naprawić swoją łódź Serwacki

Naprawa, renowacja, serwis łodzi, łódź wędkarska/wiosłowa/motorowa FV

Serwis, naprawa i konserwacja łodzi motorowych, skuterów wodnych.

Znaleziono od 8 do 20 ogłoszeń TWOJE OGŁOSZENIE NA GÓRZE LISTY? WYRÓŻNIJ Swoje Ogloszenie na OLX!

NAPRAWA, RENOWACJA, SERWIS ŁODZI, ŁÓDŹ WĘDKARSKA, WIOSŁOWA,MOTOROWA FV
NAPRAWA, RENOWACJA, SERWIS ŁODZI, ŁÓDŹ WĘDKARSKA, WIOSŁOWA,MOTOROWA FV

Jesteśmy autoryzowaną stacją obsługi MERCURY MARINE, CUMMINS, VETUS 

SERWIS MAX MARINE

Jesteśmy autoryzowaną stacją obsługi MERCURY MARINE, CUMMINS, VETUS i autoryzowanym serwisem Webasto Marine.
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w/w produktów.
Naszą firmę tworzy zespół ekspertów i miłośników w swoich zawodach, takich jak: elektronika, mechanika, szkutnictwo, tapicerstwo, co gwarantuje profesjonalną i fachową obsługę.

SERWIS MAX MARINE
SERWIS MAX MARINE

Nasze główne zadania to:

 • naprawa silników spalinowych i elektrycznych,
 • elektroniczna diagnostyka silników stacjonarnych marki: MerCruiser, Volvo Penta, Cummins, Yanmar, Perkins, MTU,
  zaburtowych: MERCURY, MARINER, YAMAHA, EVINRUDE, Johnson, HONDA, SUZUKI, BRP,
  jet ski: BRP, YAMAHA, Kawasaki, HONDA,
 • sprzedaż i montaż elektroniki jachtowej,
 • sprzedaż i montaż silników spalinowych i elektrycznych
 • sprzedaż i montaż sterów strumieniowych firmy VETUS,
 • sprzedaż i montaż produktów firmy WEBASTO MARINE,
 • sprzedaż i montaż maty antypoślizgowe SeaDek,
 • tworzenie zadaszenia z kurtynami, plandek portowych, plandek transportowych i zimowych,
 • tapicerstwo,
 • szkutnictwo,
 • stolarka,
 • zmiana koloru łodzi poprzez oklejanie specjalnymi foliami.,
 • konserwacja łodzi na zime,
 • pełne przygotowanie jednostki do sezonu,
 • możliwość przechowywania jachtów na hali w okresie zimowym.

Remont silników zaburtowych,naprawa łodzi, silników, usługi

Naprawa uszkodzonych jachtów, łodzi i kajaków kamperów maszyn z laminatów; – montaż silników spalinowych z łodzi motorowych.

Zakres usług: -przygotowanie łodzi do sezonu – przebudowa i renowacja kokpitu, wnętrza jachtu; – malowanie jachtów i lodzi; – naprawa uszkodzonych jachtów, łodzi i kajaków kamperów maszyn z laminatów; – montaż silników spalinowych z oprzyrządowaniem; -naprawa łodzi wędkarskich; -sprzedaż używanych silników zaburtowych.


Naprawa łodzi motorowych –  autoryzowany serwis Autowir s.c.

Jesteśmy firmą rodzinną obecną na polskim rynku od ponad ćwierć wieku. Priorytetową misją naszej firmy są usługi naprawcze, diagnostyczne, montażowe i naprawcze wykonywane na jachtach motorowych i łodziach. Współpracujemy z kilkoma firmami i hurtowniami w zakresie wyposażenia, części, akcesoriów i wyposażenia do łodzi.

Posiadamy licencje MERCURY, MERCRUISER, MARINER, FORCE i CHRYSLER. Współpracujemy z takimi firmami jak PARKER, IVECO MARINE, TEZANA i DAREK CO. Od wielu lat redagujemy artykuły techniczne i porady dla czytelników pierwszego w Polsce magazynu Przegląd Motorowodny Powerboat.

Mamy dostęp do większości części do naprawy łodzi, silników i tarcz dostępnych na polskim rynku. Oferujemy naszej firmie pomoc w dostawie łodzi w celu naprawy, przeglądu lub zimowania. W naszej ofercie znajdują się również konstrukcje jednostek napędowych, przewody paliwowe, sterowanie oraz kondycjonowanie silnika.

NAPRAWA ŁODZI MOTOROWYCH - AUTORYZOWANY SERWIS AUTOWIR S.C.
NAPRAWA ŁODZI MOTOROWYCH –  AUTORYZOWANY SERWIS AUTOWIR S.C.

Dreamboat Jachty Motorowe Kabinowe Serwis Jachtów


serwis Łodzi.pl

Jesteśmy firmą, która pasjonuje się łodziami i z pasją tworzy nowe projekty łodzi i naprawiamy to co zepsute. 

Jesteśmy firmą z pasją do łodzi, która z pasją wprowadza innowacje w nowych projektach łodzi i naprawia uszkodzenia.

Z nami wykonasz konserwację, naprawę lub zasilenie silnika!

Uszyjemy tapicerkę do Twojej łodzi / skutera, a także wierzch i pokrowiec.

Naprawimy i pomalujemy konstrukcję!


Serwis łodzi i jachtów motorowych

Zapewniamy serwis łodzi motorowych i jachtów o bardzo wysokiej jakości usług. Prace serwisowe wykonywane są przez doświadczonych mechaników z wieloletnim doświadczeniem. Świadczymy usługi serwisowe dla nowych i używanych jednostek dowolnej wielkości. Jesteśmy autoryzowanym centrum serwisowym Mercury / MerCruiser. Usługę wykonujemy bezpośrednio w miejscu wskazanym przez klienta.

NAPRAWA JACHTÓW, MOTORÓWEK I SKUTERÓW WODNYCH

Zakres obsługi łodzi i jachtów z silnikami:

Komputerowe przeglądy i diagnostyka silników Mercury / MerCruiser
Części silnika Mercury / MerCruiser
Profesjonalne naprawy szkutników
Zbierz wyrzutnie
Instalacja dodatkowego wyposażenia takiego jak: nawigacja, elektronika, sprzęt AGD, agregaty prądotwórcze
Klimatyzacja, ogrzewanie, szyby przednie
Nałożyć farbę przeciwporostową
Sezon zimowy z łodzi i jachtów
Zimowe rowery wodne
Transport łodzi motorowych i jachtów

Jesteśmy jedną z największych i najstarszych firm zajmujących się sprzedażą i serwisem łodzi i jachtów motorowych w Polsce, posiadamy wieloletnią tradycję i ugruntowaną pozycję na rynku. Działamy od 2000 roku i jesteśmy wyłącznym importerem i dystrybutorem jachtów i jachtów motorowych Chaparral i Cruisers w Polsce.

Zapraszamy do naszego salonu zlokalizowanego w Zielonce pod Warszawą przy ul. Kolejowej 58, gdzie można zobaczyć wiele modeli łodzi motorowych i jachtów na żywo. Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku, od 8:15 do 17:00.

NAPRAWA JACHTÓW, MOTORÓWEK I SKUTERÓW WODNYCH


Centrum Serwisu Łodzi Motorowych

NAPRAWA JACHTÓW, MOTORÓWEK I SKUTERÓW WODNYCH


Serwis Łodzi Motorowych

Serwis Łodzi Motorowych

SERWIS ŁODZI MOTOROWYCH
SERWIS ŁODZI MOTOROWYCH

Obsługujemy klientów z całej Polski

 • naprawa silników,
 • naprawa napędów strugowych,
 • naprawa przekładni napędowych typu “Z”,
 • montaż sterów strumieniowych,
 • mechanika i elektronika jachtowa,
 • montaż ogrzewań niezależnych,
 • doposażanie jednostek,
 • naprawy szkutnicze,
 • części,
 • transport łodzi

LEMAG Serwis Naprawa Łodzi

Usługi profesjonalne

Usługi szkutnicze, naprawa łodzi WIELKOPOLSKA / Usługi – usługi szkutnicze. oferuje wszelkiego rodzaju usługi szkutnicze, naprawy i remonty łodzi żaglowych, motorowych, katamaranów itp.

Usługi szkutnicze Jacht Market
Usługi szkutnicze Jacht Market

Serwis łodzi i silników – Style Boat

Serwis łodzi i motorów
Zapewniamy kompleksową obsługę łodzi motorowych oraz przegląd i naprawę silników. Zajmujemy się zarówno silnikami zewnętrznymi, jak i wewnętrznymi.

Silnik jest sercem szybkiej, automatycznej łodzi, która wymaga szczególnej uwagi. Nasi specjaliści doskonale znają silniki wszystkich wiodących marek i są w stanie przeprowadzić wszystkie obowiązkowe przeglądy okresowe.

Zalecamy również, aby nasi klienci przeprowadzali coroczne przeglądy po zakończeniu sezonu. Następnie przygotowujemy silniki do zimowania, konserwacji części, naprawiania drobnych usterek. Silniki sprawdzamy za pomocą diagnostyki komputerowej, która doskonale pokazuje stan urządzenia, wykrywa wszelkie usterki oraz wskazuje zużycie elementów.

Jesteśmy gotowi do bezpiecznego demontażu i transportu silników, w tym silników o dużych gabarytach. Posiadamy 8 tonowe podnośniki silnikowe oraz windy hydrauliczne.

SERWIS ŁODZI I SILNIKÓW - STYLE BOAT
SERWIS ŁODZI I SILNIKÓW – STYLE BOAT

Pełna obsługa łodzi poprawia bezpieczeństwo rejsu
Serwisowanie łodzi z silnikami i układami napędowymi wymaga czegoś więcej niż tylko konserwacji silnika. Bezpieczeństwo wymaga okresowego sprawdzania mechanizmów przekładni i ruchu wentylatora.

Sprawdzamy również instalacje elektryczne oraz wszystkie urządzenia zainstalowane na przydzielonych nam jednostkach. Regularne przeglądy i naprawy w ramach serwisu łodzi zrobotyzowanych naszej firmy zapewniają niezawodną pracę silnika i innych urządzeń podczas rejsów.

Prowadzimy również serwis skuterów wodnych.

SERWIS ŁODZI I SILNIKÓW - STYLE BOAT
SERWIS ŁODZI I SILNIKÓW – STYLE BOAT

Autoryzowany serwis silników i skuterów wodnych Yamaha GRIFFIN GROUP S.A

Jako agent Yamaha świadczymy certyfikowany serwis silników i skuterów wodnych Yamaha. Posiadamy w pełni wyposażone zaplecze diagnostyczno-pomiarowe. Dostęp do oryginalnych części i przeszkolonego personelu producenta zapewnia wysoką jakość naszych usług. Oferujemy usługę w naszej hali serwisowej w Gdyni lub u klienta.

Odwiedź katalog online części zamiennych YAMAHA:
https://www.yamaha-motor.eu/pl/pl/uslugi/katalog-czesci-zamiennych
Skorzystaj z naszego internetowego katalogu części, aby znaleźć potrzebne części do swojego silnika zaburtowego / skutera wodnego / motocykla YAMAHA lub quada.

NAPRAWA JACHTÓW, MOTORÓWEK I SKUTERÓW WODNYCH

AUTORYZOWANY SERWIS SILNIKÓW I SKUTERÓW WODNYCH YAMAHA

W zakresie serwisu silników odrzutowych i nart wodnych Yamaha oferujemy:

Przeglądy okresowe: najpierw po 20 godzinach pracy silnika, następnie co 100 godzin silnika (diagnostyka komputerowa, smarowanie, wymiana filtrów, oleju, świec itp.),
Niestandardowe poprawki
Okresowe odnowienia,
Ogólne poprawki,
Naprawy gwarancyjne,
Zmontuj silniki na łodzi, uruchom najpierw i sprawdź wodę.
Oprócz naprawy silników i skuterów Yamaha prowadzimy również sprzedaż części i akcesoriów do produktów Yamaha.

AUTORYZOWANY SERWIS SILNIKÓW I SKUTERÓW WODNYCH YAMAHA GRIFFIN GROUP
AUTORYZOWANY SERWIS SILNIKÓW I SKUTERÓW WODNYCH YAMAHA GRIFFIN GROUP

NAPRAWA JACHTÓW, MOTORÓWEK I SKUTERÓW WODNYCH

Mobilny Serwis / Mechanik – Budowa i Remonty, Rozbudowa, Wymiana Elementów z Dojazdem do klienta w Warszawie.

Firmy: HybridandElecricForum, Naprawa ABS, Mechanik 24h, Oraz prowadzimy usługi remontowo budowlane Serwis Elektryka i Hydraulika, Remontujemy Domy, Remontujemy Mieszkania, Ocieplanie Styropianem Domu w Warszawie. Zamów naszego technika do sprzętu w mieście Warszawa.

Serwis z dojazdem w Warszawie mamy otwarte w Sobotę i Niedzielę,
Naprawiamy i Serwisujemy, Tel: 570 933 114

Mobilny Mechanik Nasza firma pracuje 7 dni w tygodniu 24h na dobę, naprawiamy pojazdy, remontujemy mieszkania, domy, serwisujemy urządzenia, naprawiamy auta Ad-blue, Hybrydowe, Elektryczne, Przeprowadzamy też remonty Mobilny Mechanik Warszawa

Mobilny Mechanik Warszawa
Mobilny Serwis – Mechanik z Dojazdem Warszawa

Zadzwoń do nas!